Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Działają u nas

A A A

3. Ciechanowska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Żywioły" powstała z inicjatywy dh. Anny Rzeczkowskiej, na co dzień nauczyciela w Miejskim Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie. Działa ona od października 2010 r. i stara się aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły, naszego miasta oraz miejskiego środowiska harcerskiego. Wielopoziomowa, czyli zrzeszająca harcerzy ze szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół średnich. Drużyna ma charakter koedukacyjny – w jednym szeregu chłopcy i dziewczęta.

Dzięki harcerskim wartościom, wyjątkowemu stylowi życia i radości ze spotkań z przyjaciółmi, harcerze uczą się miłości do Boga, Ludzi i Ojczyzny, a także zaradności życiowej, kreatywności oraz wielu innych niesamowitych rzeczy, ale przede wszystkim...... ŚWIETNIE SIĘ BAWIĄ !

W PCKiSz, 3. CWDH "Żywioły" znalazła również miejsce do spotkań i przygotowań imprez artystycznych, wspólnie z innymi zespołami i grupami, tworzącymi na co dzień w PCKiSz.

 

Komendantem Hufca jest hm. Piotr Rzeczkowski.