Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W poniedziałek, 15 października 2018 r., w Kawiarni Artystycznej, Klub Seniora "Złoty Wiek" obchodził swój Jubileusz 40-lecia istnienia. W ten wyjątkowy dzień przybyli zaproszeni goście: Robert Kołakowski - poseł na Sejm RP, Andrzej Pawłowski -Wicestarosta Ciechanowski, Joanna Potocka-Rak -Z-ca Prezydenta Miasta Ciechanów, Stanisław Kęsik wraz z małżonką i Bożena Śliwczak - Galanciak - dawni Dyrektorzy PCKiSz. Gości powitała Prezes Klubu - Wanda Fagas, a po Niej Teresa Kaczorowska - Dyrektor PCKiSz dziękowała jako pierwsza za działalność Klubu w PCKiSz. Z lampką szampana zabrzmiało "Sto lat!" dla Prezes Klubu i wszystkich Seniorów. Był też jubileuszowy tort ufundowany przez PCKiSz. 

W ramach programu tego dnia odbyły się występy artystyczne dla Jubiletów. Zaśpiewali soliści ze Studium "dEs" Grzegorza Chodkiewicza: Zofia Wachnik, Wiktoria Obudzińska, Natalia Wolińska, Emilia Oględzka oraz Bartek Praczukowski. Zatańczył również Teatr Tańca FAKT Jolanty Szlagowskiej, działający przy Stowarzyszeniu Akademia Kultury. Pokazał on fragmenty spektaklu "W sercu i w pamięci", przygotowanego specjalnie z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski. Jego premiera odbędzie się w niedzielę, 18 listopada, o godz. 12.00 w Sali widowiskowej PCKiSz.

Po występach artystycznych wszyscy Seniorzy wyszli na parkiet, by również taniecznie uczcić swoje święto.

Jeszcze raz życzymy Jubilatom zdrowia i wytrwałości!

 
  wstecz