Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

To już 20. premiera w wykonaniu Teatru "Rozmyty Kontrast" z PCKiSz !!!

W sobotę, 23 września 2017 r., Teatr z PCKiSz wystawił sztukę „Amerykański wspólnik, czyli komedia romantyczna”, autorstwa Pawła Mossakowskiego. Żywa akcja, świetne puenty i dynamiczna gra podbiły publiczność, która długimi brawami nagrodziła aktorów. Na premierę przybył autor sztuki - Paweł Mossakowski, który zarówno na scenie jak i na spotkaniu z aktorami dziękował za świetny spektakl. Jednocześnie zaznaczył, że była to prapremiera polska tego dramatu. Wcześniej komedia była wystawiona tylko przez Teatr polonijny „Fantazja” w Sydney, w dodatku w wersji skróconej jako słuchowisko w Polskim Radio.

Warto podkreślić świetną i dynamiczną grę głównych bohaterów. Po raz pierwszy na scenie wystąpiły: Karolina Pajewska i Agata Lusawa.

Przy tej okazji, z żalem informujemy, że z Teatrem pożegnał się aktor Adam Królewiecki, który wyjeżdża na studia do Wrocławia. Życzymy Mu powodzenia i sukcesów!

W sobotniej sztuce wystąpili: 

Stefan – biznesmen - MIKOŁAJ ZELECH

Basia – sekretarka – KAROLINA PAJEWSKA

Krysia – była żona – AGATA LUSAWA

Monika – wynajęta żona – ALEKSANDRA BARAŃSKA

Lesio – syn Stefana – ADAM KRÓLEWIECKI

Ben – Amerykanin – KAMIL SZCZYGLAK

 

Reżyseria: Andrzej Liszewski
  wstecz