Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Czwarty dzień Jubileuszu (25 lipca) rozpoczął się I częścią warsztatów tanecznych. Do Zumby Fitness zapraszała Anna Szczepankowska z PCKiSz. Wzięły w niej udział zarówno dzieci jak i dorośli. Wszyscy świetnie się bawili. Był także pokaz Freestyle Football  grupy "Free Art" w wykonaniu Marka Pietrzaka.

O godz. 17.30 zaprosiliśmy do Galerii im. Bolesława Biegasa na spotkanie z krytykiem i historykiem filmowym Stanisławem Zawiślińskim i Jadwigą Has - znaną aktorką i żoną reżysera Wojciecha Hasa. Jadwiga Has promowała swoją książkę "Życie na drugim planie".

Ok. godz. 19.00 dobiegł do końca Maraton Filmowy trwający 50 godzin. Zakończył go film "Rękopis znaleziony w Saragossie".  

GRATULUJEMY WYTRWAŁYM !!!

Zwieńczeniem tego dnia był wspaniały, pod względem akrobacji i tańca, spektakl "Carpe Noctem" w wykonaniu Formacji Artystycznej "Freak Show" z Ciechanowa Agnieszki Grzejdy.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 
  wstecz