Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W niedzielę, 28 maja 2017 r., w Kawiarni Artystycznej, wszyscy pracownicy i działacze kultury z PCKiSz świętowali Dzień Działacza Kultury i Drukarza. Na spotkanie przybyli również Poseł na Sejm RP - Robert Kołakowski oraz Wicestarosta Ciechanowski - Andrzej Pawłowski. Na ręce Dyrektor PCKiSz - Teresy Kaczorowskiej złożyli podziękowania za twórczą pracę oraz życzenia dalszych sukcesów. Obecne były również Honorowa Obywatelka Ciechanowa - prof. Bibiana Mossakowska oraz Rzecznik Starosty Ciechanowskiego - Barbara Tokarska - Wójciak.

Po części oficjalnej goście obejrzeli sztukę w trzech aktach "Moralność Pani Dulskiej" w wykonaniu Teatru "Rozmyty Kontrast" z PCKiSz, w reżyserii Andrzeja Liszewskiego. 

Na zakończenie odbył się bankiet dla wszystkich działaczy kultury, podczas którego toczyły sie rozmowy o dalszych planach PCKiSz. 

 

foto: K. Kosmala

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ
  wstecz