Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Działają u nas

A A A

Gimnastyka jazzowa to forma gimnastyki artystycznej, której celem jest przygotowanie do tańca jazzowego. Jednym z jej zadań jest rozwijanie poczucia rytmu muzycznego poprzez wyrażanie go prostymi estetycznymi ruchami. W gimnastyce jazzowej przestrzega się zasady angażowania wszystkich grup mięśniowych. Wyodrębnia się ćwiczenia ramion, nóg, tułowia, głowy, szyi, cwiczenia rozciągające oraz wykonywane w miejscu, w biegu, w pozycjach niskich i wysokich. Jazz gimnastyka rozwinęła się w latach 60. w Szwecji, ajJej propagatorem jest Monica Beckman. Przewijają się w niej elementy tańca afro i funky oraz musical-dance. Program gimnastyki jazzowej jest poszerzony o elementy relaksacji i improwizacji ruchowej oraz tanecznej.

To zajęcia dla wszystkich kobiet, a szczególnie dla zapracowanych i tych, które pragną być w dobrej kondycji. Czas, relaks i nowe znajomości. Przyłacz się i TY!

Zajęcia prowadzi Jolanta Szlagowska.