Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W sobotę, 21 kwietnia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz, odbyły się III Ogólnopolskie Szaradziarskie Mistrzostwa Ciechanowa. Wystartowały w nich 32 osoby. Do rozwiązania były dwa zestawy zadań. Czas rozwiązywania odpowiednio 70 i 70 minut.  Zestawy zadań zostały przygotowane przez członków Klubu „Neptun” z Gdańska – Grzegorza Chomicza. Pomagali mu Anna Dawidowska, Roman Iwanek, Bogdan Kęsy. 

Po zakończeniu zmagań turniejowych uczestnicy zwiedzali Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, umilając tym sobie oczekiwanie na wyniki i rozdanie nagród.

Zdobywcy trzech pierwszy miejsc otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz okolicznościowe upominki pogłębiające wiedzę o historii i kulturze Ziemi ciechanowskiej. Drobnym upominkiem został również nagrodzony najlepszy ciechanowianin - Andrzej Kowalewski biorący udział w turnieju. Specjalne podziękowania powędrowały również do pomysłodawcy turnieju w Ciechanowie - Zdzisława Łosia z Zielonki. 

Zwycięzcy:

I miejsce - Maciej Gąska (Poniatowa) - 145 pkt.

II miejsce - Magdalena Wójtowicz (Prace Duże) - 138 pkt.

III miejsce - Stanisław Wójtowicz (Prace Duże) - 129 pkt.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie oraz Starostwu Powiatowemu w Ciechanowie za życzliwość i upominki.

 

Do zobaczenia za rok!
  wstecz