Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Podczas "Artystycznej Środy", 19 grudnia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz odbył się wspaniały Koncert Kolęd i Pastorałek, w wykonaniu Chóru, Zespołu "La-Ti-Do" oraz absolwentów ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Zespoły prowadzi niezastąpiona, niezwykle utalentowana nauczycielka muzyki i plastyki - Hanna Długołęcka. To ona doskonali pasje uczniów i pomaga im rozwijać posiadane talenty. Wraz z dziećmi i młodzieżą osiągają wspólnie sukcesy na szczeblach regionalnym, powiatowym, ogólnopolskim, a także międzynarodowym. 

I tak ostatnio, 18 grudnia 2018 r. w Warszawie odbył się I etap Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek im ks. Kazimierza Szwarlika. Spośród 52 podmiotów wykonawczych Jury zakwalifikowało do finału Festiwalu w Będzinie tylko 6 wykonawców, w tym  niezawodny zespół,, La-Ti-Do ", który uplasował się na I miejscu. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszym etapie!
  wstecz