Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Dokładnie w Dzień Matki, 26 maja 2017 r., w Kawiarni Artystycznej zaprezentowała się ze swoim Koncertem "Jazz z fonoteki mojej mamy" - Edyta Szewczyk wraz z zespołem.

Kawiarnia wypełniła się po brzegi, a artystka zachwyciła wszystkich nie tylko śpiewem, ale również swoją osobowością.

Wystąpili z nią: Artur Mikołajski - instrumenty klawiszowe, Robert Miroński - gitara prowadząca i akustyczna, Maciej Komar - gitara basowa, Jarosław Sokal - trąbka, Maciej Kowalski - saksofon, Maciej Ostromecki - perkusja.

Głos Edyty Szewczyk jest doskonale znany z anteny KRDP, gdzie codziennie prowadzi audycję Gość Dnia. Jest dziennikarką prasową, radiową i telewizyjną. Jest również wykształconą i utytułowaną wokalistką. Pierwsze kroki stawiała w przasnyskim Domu Kultury, gdzie śpiewu i gry na fortepianie uczyła się w tamtejszym ognisku muzycznym. Już jako kilkuletnia dziewczynka wygrywała liczne festiwale piosenki dziecięcej i harcerskiej. W Ciechanowie zadebiutowała w II Koncercie Noworocznym GALA 1991, gdzie przy własnym akompaniamencie gitarowym, zaprezentowała nastrojowe utwory z repertuaru Elżbiety Adamiak. Przez kilka lat pobierała nauki śpiewu solowego w klasie nieżyjącego już tenora, profesora Zdzisława Skwary. Przez długi czas współpracowała z Waldemarem Koperkiewiczem, koncertując z nim i jego zespołem po całej Polsce. Jako wokalistkę ostatecznie ukształtowała ją słynna Bednarska - jedna z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce. Zaprezentuje własne interpretacje kultowych hitów z repertuaru m. in.  Andrzeja Zauchy, Krystyny Prońko, Ewy Bem i zespołu Bemibek oraz Seweryna Krajewskiego.

Ze względu na duże zainteresowanie koncert zostanie powtórzony w czwartek, 29 czerwca 2017 r., o godz. 20.00!

Zapraszamy do Kasy Kina "Łydynia"!

 

Foto: Grzegorz Hoffman (portal ciechanowinaczej)

 

Fotorelacja K. Kosmali
  wstecz