Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Kolejna Artystyczna Środa odbyła się 19 czerwca w Kawiarni Artystcznej. Zbiegła sie ona z zakończeniem roku szkolnego. Na scenie zaprezentowli się młodzi wokaliści ze Studium Piosenki "dEs" kierowanego przez Grzegorza Chodkiewicza. Studium działa w PCKiSz od prawie 9 lat. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży utalentowanej wokalnie, w różnym wieku. Uczestnicy uczą się podstaw śpiewu. W tym zakresie mają ćwiczenia oddechowe, dykcyjne i emisyjne oraz interpretacje utworów wokalnych. Młodzi artyści zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności 23 utwory ze swego bogatego repertuaru. 

W koncercie udział wzięli: Julia Krosta, Wiktoria Ogonowska, Małgorzata Pilzak, Magdalena Żebrowska, Emilia Oględzka, Weronika Zaremba, Ilona Rudnicka,  Natalia Wolińska, Zofia Wachnik, Maja Fijałkowska, Bartek Praczukowski, Gabryś Staszewski, Mikołaj Rebeliński, Jakub Jeskie.

 

Foto: PCKiSz
  wstecz