Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Na zakończenie 2017 r., PCKiSz przygotowało dla wszystkich Koncert Sylwestrowy "Najpiękniejsze pieśni Świata" w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.  

Odbył się on w niedzielę sylwestrową, w Sali widowiskowej PCKiSz. Poprowadziła go Zofia Czernicka – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka, osobowość telewizyjna TVP. Oprócz rodziców (śpiewaków operowych)  Iwony Kaczmarek (sopran) i Piotra Kaczmarka (tenor dramatyczny)  wystąpili ich genialni synowie: Adam - tenor (14 lat)  i Wojciech – bas baryton (18 lat). Śpiewająca Rodzina Kaczmarków wykonała wiele znanych arii i duetów z opery i operetek, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej. Podczas antraktu, w Galerii im. Bolesława Biegasa PCKiSz, Dyrektor PCKiSz - Teresa Kaczorowska, otworzyła aukcyjną wystawę dzieł sztuki ciechanowskich artystów na Fundusz „Sztuka Młodych”. Dzieła te zostaną wylicytowane podczas GALI 2018, w sobotę, 13 stycznia 2018 r. 

Podczas Koncertu Sylwestrowego na wszystkich czekała lampka szampana i symboliczny bankiet, ufundowany przez Restaurację "Qbatura" w Ciechanowie. 

 

Życzymy wspaniałego Roku 2018 i zapraszamy do PCKiSz!

 

Poniżej, oprócz relacji foto z Koncertu Sylwestrowego, zamieszczamy zdjęcia dzieł sztuki z katalogu, który wraz z dziełami jest dostępny w formie papierowej w Galerii im. Bolesława Biegasa PCKiSz. Można je oglądać oraz zapoznać się z sylwetkami artystów.

Galeria czynna w dniach wtorek  - sobota, w godz. 10.00 - 18.00. 


zobacz galerię  


  wstecz