Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Wielki Tydzień to czas refleksji, zadumy i skupienia. Podczas Artystycznej Środy, 12 kwietnia 2017 r., w Kawiarni Artystycznej, odbył się Koncert Wielkopostny - Misterium "Miłości dusz pragnę" w wykonaniu Bogumiły Nasierowskiej, Andrzeja Kaluszkiewicza oraz Izabeli Dobrzynieckiej i Szymona Ostromeckiego. Był to piękny wieczór. Misterium przedstawiało dialog Oblubieńca i Oblubienicy. Teksty z Dzienniczka św. Siostry Faustyny, św. Leona Wielkiego, św. Tomasza z Akwinu, Kazimierza Węgrzyna oraz św. Augustyna, zostały oprawione pięknymi pieśniami w wykonaniu organistki z Parafii św. Tekli w Ciechanowie. Dodatkowo wzbogacone były o slajdy - zdjęcia przedstawiające Jezusa, Jego Mękę oraz czuwającą przy Nim Matkę. Całość tworzyła przejmujący obraz, zwłaszcza przed Świętami Wielkanocnymi.

Po koncercie można było kupić płytę o tym samym tytule (Misterium - Miłości dusz pragnę), z której dochód zostanie częściowo przeznaczony dla osób trędowatych. 

 

fot. Kazimierz Kosmala
  wstecz