Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W sobotę, 20 stycznia 2018 r., nasz kolega Stanisław Antośkiewicz został uhonorowany Nagrodą im. dr Franciszka Rajkowskiego i zaszczytnym tytułem Ciechanowianina Roku.

Uroczystość odbyła się w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

 

Szanowny Pan Stanisław Antośkiewicz

Proszę przyjąć wyrazy uznania i szacunku w związku z otrzymaniem przez Pana Nagrody im. dr Franciszka Rajkowskiego i zaszczytnym tytułem Ciechanowianina Roku za działalność artystyczną i społeczną. Jesteś znany Drogi Stanisławie nie tylko ze swojej drogi artystycznej, ale także z dużej wrażliwości na otaczający świat... Na sukces  złożyło się Twoje zaangażowanie na rzecz Miasta, wrażliwość społeczna, ale również  koncerty, imprezy muzyczne, wyjazdy oraz wiele godzin prób i wytężonej pracy, również w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, które jest kolebką rozwoju Twojego talentu.Dziękuję za całość współpracy, a także za nieustającą obecność w życiu artystycznym i kulturalnym naszej instytucji, miasta, powiatu oraz Północnego Mazowsza. Dzięki autentycznej Twojej pasji, możemy od wielu lat  rozkoszować się dźwiękami bluesa, zrodzonego z marzeń i romantycznej natury. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów oraz radości z otrzymania Nagrody, a w życiu osobistym szczęścia i wszelkiej pomyślności.

 

GRATULUJEMY!

Foto: Kazik Kosmala
  wstecz