Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Drugi dzień obchodów 25 lutego 2019 roku  rozpoczął się od tematycznego bloku filmowego, gdzie młodzież szkolna mogła obejrzeć:

- „Na skrzydłach nadziei”, reż. Jarosław Krychowiak, nagroda „Złoty Opornik” na Festiwalu NNW 2014. Po projekcji odbyło się spotkanie z reżyserem filmu oraz dyskusja.

- „Miłość nas wyzwoli”, reż. Anna Bajun, główna nagroda konkursu MdH – „Anioł Wolności 2018”

- „Ojciec i Syn”, reż. Aleksandra Kościelna, główna nagroda konkursu MdH – „Anioł Wolności 2017” .

Po projekcjach uczestniczyliśmy w prezentacji Programu „Młodzi dla Historii”. Wprowadzenie do warsztatów: Filmowych „Nagraj dziadka komórką”, „Stylizacji Modowych” oraz prezentacja filmów „Virtual Reality”.

W Galerii im. Bolesława Biegasa PCKiSz o godz.13.30 odbyły się warsztaty „Aktywizacja lokalnych środowisk pozarządowych” 

Na zakończenie drugiego dnia nastąpił pokaz specjalny filmu „Krótkie popołudnie na Mazurach”, w rezyseriiMarii Dłużewskiej, nagroda „Złoty Opornik” na festiwalu NNW 2018. Po projekcji spotkanie z reżyserką filmu.

 

Foto: Festiwal Filmowy "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci"
  wstecz