Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W sobotę, 18 maja 2019 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz odbył się Recital Ewy Śnieżanki. Ta znana piosenkarka zaśpiewała piosenki skomponowane przez Urszulę Rzeczkowską oraz podzieliła się swoimi wspomnieniami o kompozytorce i akordeonistce pochodzącej z Sońska.

Przed recitalem Ewa Śnieżanka wraz z Dyrektor PCKiSz  - Teresą Kaczorowską owiedziły grób zmarłej Urszuli i złożyły kwiaty. Na koncert przybyła również siostra kompozytorki - Wanda Pydyn oraz jej kuzynka.

Podczas tego wieczoru wystąpiła laureatka ubiegłorocznej edycji III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej "Cała sala śpiewa z nami" w Ciechanowie - Alicja Szemplińska. Akompaniowali jej Dominik Molewski i Piotr Lusawa. 

Ewa Śnieżanka gorąco dziękowała za zaproszenie i wizytę na grobie Urszuli Rzeczkowskiej, z którą się przyjaźniła. Obie miały wiele planów tworzenia nowych piosenek. Wieczór był pełen wzruszeń nie tylko dla rodziny zmarłej kompozytorki, ale również dla samej artystki, która dodatkowo dostała od jednej z fanek swoją pierwszą płytę.
  wstecz