Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W czwartek, 18 lutego, w Kawiarni Artystycznej PCKiSz mieliśmy przyjemność gościć gwiazdę polskiej piosenki - Joannę Rawik. Tego wieczoru, w sali wypełnionej po brzegi, ciechanowska publiczność usłyszała największe przeboje Artystki m. in. "Romantyczność", "Letnia przygoda", "Criminal Tango", "Szeptem", "Po co nam to było". Na koniec piosenkarka przypomniała niesmiertelne utwory z repertuaru Edith Piaf ("Padam, padam", "Les feuilles mortes"). Pani Joanna Rawik ma niesamowity dar nawiązywania kontaktu z publicznością, a ta kilka przebojów odśpiewała razem z Artystką. Akompaniował jej tego dnia przy fortepianie Eugeniusz Majchrzak. Tuż po koncercie można było nabyć książki autorstwa piosenkarki pt. "Muzyka życia" oraz "Edith Piaf - ptak smutnego życia" i otrzymać wpis z autografem. Publikacje te sprzedały się w całości.

Sama Artystka była pod wrażeniem ciepłego przyjęcia i wystroju sali. Wyjechała z Ciechanowa pełna miłych wspomnień, życząc Organizatorom dalszych sukcesów.

To był naprawdę niezapomniany wieczór. Warto było w ten wieczór być w Kawiarni Artystycznej.

PANI JOANNO DZIĘKUJEMY !!!
  wstecz