Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Protokół z posiedzenia Jury

XXXIII Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” oraz XI Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

Na posiedzeniu w dniu 11 grudnia 2019 r.
Jury w składzie:
Marzanna Bielawska – plastyczka z PCKiSz
Alicja Wodzyńska- Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie
Marta Jastrzębska – członek Koła Paleta
Kamil Puternicki – redaktor RMF Maxxx
po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:

W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa”:
1. Anielka Wiktorowicz, Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie
2. Aleksandra Jurkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. 5d
3. Adam Rydzewski, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Gostkowie
4. Natalia Jastrzębska, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Młocku
5. Adrianna Robak, Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie, kl. Ib
6. Jakub Kowalewski, kl. II, Szkoła Podstawowa w Grudusku
7. Kinga Adamkowska, Szkoła Podstawowa Grudusku, kl. III
8. Aleksandra Tenderenda i Hanna Bober, kl. VIc, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
9. Julia Kijewska i Adrian Kijewski, Szkołą Podstawowa w Grudusku
10. Damian Dyga, kl. IIIa, Szkołą Podstawowa w Gołyminie Ośrodku
11. Lena Robak i Jan Stryjewski, Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie, grupa “Misie”
12. Magdalena Antczak, Szkoła Podstawowa w Gostkowie, kl. II
13. Aleksandra Kącka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
14. Julia Włodkowska, Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. IV
15. Przemysław Pawlicki i Jan Szawłowski, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. VIIb
16. Igor Boniakowski, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. VII
17. Maria Pielech i Laura Frydulska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

18. Mateusz Tomczak, Szkoła Podstawowa w Gołyminie Ośrodku

19. Aleksandra Ujazdowska, Szkoła Podstawowa w Młocku

W kategorii „Karta Świąteczna”:
1. Antek Sykula, Przedszkole AMO w Ciechanowie
2. Iga Olszewska, Przedszkole AMO w Ciechanowie
3. Nina Ruszkowska, Przedszkole AMO w Ciechanowie
4. Blanka Barańska, Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. Ib
5. Zuzanna Kowalska, Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. IIa
6. Szymon Czyżyk, Szkoła Podstawowa nr 7w Ciechanowie, kl. VI
7. Magdalena Przytarska, Szkoła Podstawowa nr 7w Ciechanowie, kl. VII
8. Nikola Wójcicka, Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
9. Zuzanna Jebram, Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
10. Klaudia Piotrowska, Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. I
11. Zuzanna Jurek, Przedszkole “Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie
12. Amelia Smolińska, Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. V
13. Kinga Adamkowska, Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. IIIa
14. Patrycja Chrostowska, Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. IIIa
15. Anna Szcześniak, Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. VI
16. Emilia Witosławska, Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. IV
17. Kacper Drążkiewicz, Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. III
18. Piotr Witosławski, Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. I
19. Weronika Czyż, Szkoła Podstawowa w Kałęczynie, kl. V
20. Nikola Dusińska, Szkoła Podstawowa w Kałęczynie
21. Alicja Michalak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. IIIc
22. Wiktoria Chojnowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. Ia
23. Bartosz Moczulak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. Va
24. Kamil Grabowski, Szkoła Podstawowa w Gołyminie Ośrodku
25. Aleksandra Rogalska, Szkoła Podstawowa w Gołyminie Ośrodku, kl. V
26. Kinga Reszka, Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
27. Weronika Kacprzak, Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
28. Zuzanna Cieślińska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ciechanowie
29. Izabela Kozłowska, Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
30. Antoni Zamęcki, Szkołą Podstawowa w Ojrzeniu
31. Alicja Jaskółowska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
32. Gabriela Zembrzuska, Szkoła Podstawowa nr Gostkowie
33. Patrycja Urbanowicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

34. Bartosz Pawluczuk, Przedszkole Akademia Małych Odkrywców

W kategorii „Anioły”:
1. Oliwia Szatybełko, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
2. Filip Kowalski, Przedszkole “Stumilowy Las” w Ciechanowie
3. Antonina Wynimko, Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
4. Roch Nastaszyc-Urbanek, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
5. Hanna Lachowska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
6. Maja Kroczewska, MCK Płońsk
7. Alan Praśniewski, Przedszkole nr 6 w Ciechanowie,
8. Grupa “Skrzaty” Pzredszkole “Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie
9. Kornelia i Pola Piskorskie, Gąsocin
10. Kornelia i Klaudia Piotrowskie, Grudusk
11. Julia i Adrian Kijewscy, Szkoła Podstawowa w Grudusku
12. Ania i Ola Dusińskie, Szkołą Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
13. Marcel Strachota, Szkołą Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
14. Hanna Wysocka, Tęczowy Smyki w Ciechanowie
15. Kamil Włodarski, Tęczowy Smyki w Ciechanowie
16. Alicja Ryglewicz, Tęczowy Smyki w Ciechanowie
17. Patrycja i Paulina Chrostowskie z Gruduska

Nagroda Specjalna za aniołki i kartki dla Koła Plastycznego “Paleta” w Ciechanowie

 




  wstecz