Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Siódmy dzień Jubileuszu (28 lipca) przywitał nas pięknym słońcem. Było gorąco i duszno, ale bez deszczu. I część warsztatów plastycznych zgromadziła dużą grupę dzieci, które pod czujnym okiem plastyków zaprzyjaźnionych z PCKiSz (Marzanna BielawskaStanisław Osiecki, Zdzisław Kruszyński, Władysław Ludwik Jurkiewicz) uczyła się robić "magiczne rybki" z masy solnej. W przerwach  polonistka Halina Morszczyzna zapraszała do wspólnego czytania książek.

Po południu w Kawiarni Artystycznej odbyło sie bardzo sympatyczne spotkanie z aktorką Krystyną Sienkiewicz, która opowiadała o swoim życiu i pracy artystycznej. Pani Krystyna dała sie poznać jako kobieta o bardzo dużym poczuciu humoru. Spotkanie prowadził Marek Żbikowski redaktor Tygodnika Ciechanowskiego. Po spotkaniu licznie zgromadzona publiczność obejrzała film "Lekarstwo na miłość", w którym Krystyna Sienkiewicz grała jedną z głównych ról.

O 21.00 na placu przed PCKiSz miał miejsce performance pt. "----?", z udziałem szczudlarzy z Teatru "Makata" działającego kiedyś w Ciechanowskim Domu Kultury, Teatrzyku "Klapsik", grupy Zumby oraz bębniarzy. Było głośno, kolorowo i tanecznie jak na performance przystało.

 

Foto: Marzanna Bielawska, Jerzy Ratowski
  wstecz