Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Trzeci już koncert sylwestrowy z muzyką klasyczną, który odbył się w Sali widowiskowej PCKiSz, 31 grudnia 2016 r. okazał się WIELKIM PRZEBOJEM !!!

Bilety rozeszły się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki", a chętnych na ich nabycie jeszcze w dniu koncertu nie brakowało.

W koncercie usłyszeliśmy największe przeboje Johanna Straussa "Zemsta nietoperza", "Nad pięknym modrym Dunajem", "Wesoła wdówka" oraz najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich: "Usta milczą dusza śpiewa", "Wielka sława to żart" w wykonaniu artystów  Opery i Filharmonii Wrocławskiej: Katarzyny Staroń,  Klaudyny Wasiewicz,  Emilii Zawiszy, Jędrzeja Tomczyka, Andrzeja Tulik.

W antrakcie odbył się wernisaż malarstwa i grafiki (27 prac, 20 autorów). Są to dzieła, które będą brały udział w aukcji na rzecz Funduszu " SZTUKA MŁODYCH", 14 stycznia 2017 r., w czasie XXVII Koncertu Noworocznego GALA 2017. Pochodzą one ze zbiorów prywatnych darczyńców, jak również z zasobów PCKiSz. Podczas sylwestrowego wieczoru czekała na gości lampka szampana oraz coctail przygotowany przez QBATURA CAFE & HOTEL w Ciechanowie

Wszystkie 27 prac można oglądać w Galerii im. B. Biegasa do 13 stycznia 2017 r. Podczas GALI aukcję poprowadzi jak w ubiegłym roku Zofia Czernicka. 

Katalog do wystawy przygotowała Drukarnia Wielkoformatowa "ANPOL" w Ciechanowie.

 

 Foto: Jerzy Ratowski
  wstecz