Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W sobotę, 4 marca 2017 r., Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie obchodziło Jubileusz 5 - lecia Teatru Młodzieżowego „Rozmyty Kontrast”, działającego od 17 lutego 2012 r. Powstał on z inicjatywy Macieja Klimczuka i Andrzeja Liszewskiego. Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich premier. Tym razem zobaczyliśmy w jego wykonaniu sztukę zabawną, przedstawiającą poznanie dwóch rodzin, których dzieci jeszcze przed egzaminem dojrzałości postanawiają zamieszkac razem. "Roszadę" - bo o niej mowa, napisał Paweł Mossakowski - syn Pani prof. Bibiany Mossakowskiej - Honorowej Obywatelki Miasta Ciechanowa. Autor sztuki  jest polskim producentem i scenarzystą filmowym, autorem sztuk teatralnych, krytykiem filmowym i pisarzem. Jest również recenzentem filmowym Gazety Wyborczej. Zaszczycił nas swoją obecnością podczas premiery i uroczyście pogratulował Teatrowi tak znakomitej gry aktorskiej.

Na zakończenie publiczność mogła uczcić Jubileusz lamką szampana, ufundowaną przez P.H.U. "Elbit" - Sklep "Przy Farze" w Ciechanowie. Dziekujemy!

 

foto: J. Ratowski
  wstecz