Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W piątek 18 stycznia 2019 r., odbył się pierwszy wernisaż wystawy indywidualnej, Konrada Matuszewskiego - „Jaki jestem?”. Został uroczyście otwarty przez dr Teresę Kaczorowską Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, która nazwała artystę pięknymi słowami „nasze dziecko”. Artysta od najmłodszych lat był wychowankiem i uczestnikiem zajęć prowadzonych przez Marię Mazanowską w PCKiSz, gdzie prowadzi dla dzieci i młodzieży Koło Plastyczne „Paleta. Prace wyeksponowane na Galerii im. Bolesława Biegasa, mają swój swoisty podział i historię. Na wystawie są reprezentowane prace, z różnych etatów kształtowania twórczości artysty, od martwej natury, pejzaży, do ukształtowanego wszechstronnie artysty, który dużo mówi o sobie i o swoich pracach przestrzennych. Niektóre z nich, można nawiązać pod styl surrealistyczny. Miłośnicy fotografii, też znajdą dla siebie ciekawe, twórcze zdjęcia autorstwa Konrada Matuszewskiego. Na wernisażu gośćmi byli, miłośnicy sztuki, rodzina, przyjaciele i wykładowcy z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy na wystawę i oglądanie dwóch prac przestrzennych, obiekt tapicerowany, papier na płycie , 14 prac malarskich, w tym jednej pracy ołówek na papierze oraz 32 fotografie analogowe prezentowane w Księdze Tatr. , do Galerii im. Bolesława Biegasa.
Galeria im. Bolesława Biegasa jest czynna od wtorku do soboty w godz. 10.00 do 18.00. Wystawa czynna jest od 18 stycznia do 13 lutego 2019 r. 

                                                                                                                                           

 

Foto: PCKiSz
  wstecz