Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Walentynkowa "Artystyczna Środa", 14 lutego 2018 r., która odbyła sie w Kawiarni Artystycznej, miała wielu gości spoza Ciechanowa.

W tym dniu otwarto nową wystawę malarstwa Grzegorza Filipczyka. Artysta urodził się w Warszawie. Obecnie mieszka w Unierzyżu w pow. mławskim, gdzie tworzy w swojej pracowni. Specjalizuje się w malowaniu pejzażu leśnego, krajobrazów wiejskich oraz architektury. Jego ulubionym terenem plenerowym jest Północne Mazowsze – Ziemia Zawkrzeńska. Jego prace znajdują się u prywatnych kolekcjonerów i miłośników sztuki. Na wystawie w Ciechanowie prezentuje ostatnie lata swojej twórczości.

Ten wieczór oprawiła muzycznie Bogna Lewtak - Baczyńska z Warszawy -  wokalistka i autorka tekstów. Jest ona również malarką, reżyserką filmową, teatralną, pisarką i kompozytorką, absolwentką ASP oraz Wydziału Reżyserii PWST w Warszawie.

Wraz z artystką wystąpili: Dagny Baczyńska-Kissas - pianistka, kompozytorka, Janusz Baczyński - śpiew, prowadzenie koncertu oraz Beata Górska-Słociak – akompaniament. 

 

Dzieła Grzegorza Filipczyka można oglądać w Kawiarni Artystycznej do 10 kwietnia 2018 r.

Zapraszamy!
  wstecz