Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W piątek, 26 stycznia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej, odbył się bardzo sympatyczny muzycznie i towarzysko wieczór z zespołem „Atle Blues Band”. Atle to historyczna ciechanowska formacja, której początki sięgają roku 1967. Upłynęło równo pół wieku i „chłopcy” pojawili się znowu razem w mieście, w którym zaczynali 50 lat temu. W zeszłym roku zadebiutowali podczas 36. Ciechanowskich Spotkań z Bluesem „Blues na Dołku”.

Koncert  trwał przeszło dwie godziny. Liczne grono znajomych, obecnych na imprezie, gromkimi brawami podziękowało muzykom za wspaniały wieczór.

Wystąpili w składzie: Paula Oporska – vocal, Tomek (Hans) Gburzyński – perkusja, Paweł Gburzyński – bas, Marek Chmieliński – klawisze, Wojtek Jarosz – gitara, Maciej (Ostry) Ostromecki – instrumenty perkusyjne, Jan Lipski – gitara (gościnnie), Stanisław Antośkiewicz - vocal (gościnnie).

 

Foto: Kazik Kosmala
  wstecz