Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

PCKiSz – I – 4001 - 1/19

 

 

                                                           Protokół z posiedzenia Jury

                                    XLII Konkursu Plastycznego „Najładniejsza Marzanna”

                                    organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

                                               im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

                                                           w dniu 21 marca 2019 r.

 

Jury w składzie:

 

Marzanna Bielawska                         Przewodnicząca Jury, plastyk

ks. Paweł Czarnecki                          Dyrektor ds. programowych Katolickiego Radia Diecezji Płockiej        

Małgorzata Klimczak                         aktorka Teatru „Rozmyty Kontrast”                                                                                                                

 

w dniu 21 marca 2019 r., po prezentacji prac wszystkich uczestników, postanowiło przyznać uczestnikom 5 równorzędnych wyróżnień:

 

  1. Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie – grupa 6-latki „Misie”
  2. Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka w Ciechanowie – grupa „Tygryski”
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie-kl. Ia
  4. Karol Kuklak, Oskar Lech, Szymon Lorek, Maciej Wiśniewski – Szkoła Podstawowa nr 4 im. 21. Warszawskiego Pułku Piechoty „Dzieci Warszawy” w Ciechanowie
  5. Środowiskowy Dom Samopomocy Typu „A i B” w Ciechanowie

 

Wszystkie prace, biorące udział w Konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział oraz słodkie upominki i książki.

 

W Konkursie wzięli udział:

 

I Kategoria - Przedszkola:

  1. Niepubliczny Specjalistyczny Punkt Przedszkolny „PAN CZU” w Ciechanowie
  2. Przedszkole Niepubliczne „Stumilowy Las” w Ciechanowie – grupa 4-latki „Pracowite Króliczki”
  3. Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie – grupa 6-latki „Misie”
  4. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie – grupa „Misiaczki” 5-6 latki
  5. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie – grupa „Wesołe Misie” i „Krasnoludki 5-6 latki”
  6. Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie – grupa „Biedronki”
  7. Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” ZDZ w Ciechanowie – grupa „Motylki”
  8. Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” ZDZ w Ciechanowie – grupa „Żabki”
  9. Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie – grupa „Motylki”
  10. Niepubliczne Przedszkole o profilu artystyczno-teatralnym „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanów – grupa „Sówki”
  11. Kornelia Piotrowska i Klaudia Piotrowska - Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Grudusku (punkt przedszkolny i klasa „O”)
  12. Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka w Ciechanowie – grupa „Tygryski”
  13. Językowe Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie – grupa „Łasuchy”
  14. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie – grupa „Motylki” i „Biedroneczki”
  15. Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie – Oddział Przedszkolny grupa 5-6 latki
  16. Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie – grupa „Pszczółki”
  17. Maria Kruszyńska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie – grupa „Słoneczka”
  18. Michał Dyoniziak – Gminne Przedszkole w Sońsku – grupa 4-latki
  19. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – grupy: „Krasnale”, „Zeróweczka”, „Misie”, „Żabki”
  20. Przedszkole „Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie – grupa „Skrzaty”

 

II Kategoria - Szkoły Podstawowe (klasy I-III):

  1. Szkoła TWP w Ciechanowie – klasy: O a, O b, I a, I b
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. 21. Warszawskiego Pułku Piechoty „Dzieci Warszawy” – kl. I a
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie – kl. I i II
  4. Gabriel Golanko – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Grudusku – grupa „O” b
  5. Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie – świetlica szkolna

 

III Kategoria - Szkoły Podstawowe (klasy IV-VII):

  1. Karol Kuklak, Oskar Lech, Szymon Lorek, Maciej Wiśniewski – Szkoła Podstawowa nr 4 im. 21. Warszawskiego Pułku Piechoty „Dzieci Warszawy” w Ciechanowie
  2. Zosia Mieszkowska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. 21. Warszawskiego Pułku Piechoty „Dzieci Warszawy” w Ciechanowie
  3. Iza Kardaś – Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie
  4. Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie – świetlica szkolna
  5. Julia Kijewska, Adrian Kijewski – Szkoła Podstawowa w Grudusku
  6. Klaudia Kowalska, Katarzyna Burkacka, Iga Sobczyńska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  7. Agata Kołodzińska, Aleksandra Malinowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  8. Amelia Szymonik – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

 

IV Kategoria – Klasy gimnazjalne

 

  1. Zespół Placówek w Gołotczyźnie - Grupa VI Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołotczyźnie

 

oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Typu „A i B” w Ciechanowie

 

 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do podziwiania Marzann na tarasie PCKiSz!




  wstecz