Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

 

Protokół z posiedzenia Jury XXVI Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 08.05.19r. po przesłuchaniu wszystkich uczestników Jury w składzie:


Dariusz Puchalski (przewodniczący)- muzyk
Wojciech Garliński - instruktor ds. promocji imprez w PCKiSz
Paweł Bartczak - gitarzysta zespołu „Suczysty”
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii przedszkola:
1. I NAGRODA- Zosia Jankowska z “Akademii Dźwięku”
2. II NAGRODA- Anna Smolińska z Niepublicznego Przedszkola STO
3. III NAGRODA- Małgorzata Tenderenda Niepublicznego Przedszkola “Montessori”
4. Wyróżnienie- Zofia Traczyk z przedszkola „The Academy of Smurfs”
5. Wyróżnienie- Nadia Borkowska z przedszkola „The Academy of Smurfs”
6. Wyróżnienie- Lena Rogowska z PORT im. bł. Fra Angelico
7. Wyróżnienie- Karolina Stryjewska z Niepublicznego Przedszkola “Montessori”
8. Wyróżnienie- Zuzanna Wilkowska z Niepublicznego Przedszkola STO
9. Wyróżnienie- Klara Kuska z Przedszkola „Kolorowa Trampolina”

Zespoły:
1. I NAGRODA- „Mądre Sowy”- Przedszkole „Stumilowy las”
2. II NAGRODA- Zespół „Tęczowe sóweczki” z Przedszkola „Kolorowa Trampolina”
3. III NAGRODA- Zespół „Tuptusie” z ” z Przedszkola „Kolorowa Trampolina”
4. Wyróżnienie- Oliwia Wypyska i Maria Kaliszewska z Miejskiego Przedzszkola nr 8

 

W kategorii klasy 1-3:
1. I NAGRODA- Małgorzata Pilzak ze Studium Piosenki „dEs”
1. II NAGRODA- Zofia Śmigowska z PORT im. bł. Fra Angelico
2. III NAGRODA- Piotr Dubert z PORT im. bł. Fra Angelico
3. Wyróżnienie- Stanisław Klimaszewski
4. Wyróżnienie- Zofia Wiśniewska z „Akademii Dźwięku”
5. Wyróżnienie- Mikołaj Rebeliński z „Akademii Dźwięku”
6. Wyróżnienie- Pola Rogowska z “Akademii Dźwięku”

Zespoły:
1. I NAGRODA- Zespół Wokalny „dEs”
2. Wyróżnienie- „100 Nutki” ze szkoły podstawowej STO w Ciechanowie

 

W kategorii klasy 4-6:
1. I NAGRODA- Maria Długozima
2. II NAGRODA- Ala Kaszubowska z SP 3 w Ciechanowie
3. III NAGRODA- Kaja Grzelak z „Akademii Dźwięku”
4. Wyróżnienie- Kinga Grabowska z SP 7 w Ciechanowie
5. Wyróżnienie- Tosia Falkowska z „Akademii Dźwięku”
6. Wyróżnienie- Oliwia Turadek z „Akademii Dźwięku”
7. Wyróżnienie- Weronika Maluchnik z Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze Górnej
8. Wyróżnienie- Duet- Iga Piotrowska i Zuzanna Jeskie ze Szkoły Podstawowej z Ojrzenia

 

W kategorii klasy 7-8 i gimnazjum:
2. I NAGRODA- Daria Piotrowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze Górnej
3. II NAGRODA- Karolina Nowak z „Akademii Dźwięku”
4. III NAGRODA- Alicja Tetkowska z „Akademii Dźwięku”
5. Wyróżnienie- Zofia Wachnik ze Studium Piosenki „dEs”
6. Wyróżnienie- Agata Kaluszkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Sońsku
7. Wyróżnienie- Barbara Smolińska z PORT im. bł. Fra Angelico
8. Wyróżnienie- Oliwia Dzikowska z PORT im. bł. Fra Angelico

Zespoły:

Nagroda - duet: Anna Wysocka i Karolina Nowak - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Wyróżnienie- Zespół wokalny- instrumentalny ze Szkoły Podstawowej w Sońsku

W kategorii szkoły średnie:
1. NAGRODA- Weronika Rekosz z „Akademii Dźwięku”

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i dziękujemy Sponsorowi - Szkole Językowej British Point z Ciechanowa!

 

foto: Martyna Kuchta, Wojciech Garliński




  wstecz